Org ve Keyboard » Profesyonel Keyboard
Sonraki Ürün
YAMAHA GENOS 2
Önceki Ürün
KORG PA5X 76 TUŞ

KORG PA5X 88 TUŞ

SOSYAL PAYLAŞIM

ÜRÜN İŞLEMLERİ

 • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
 • Fiyat Düşünce Bana Bildir
 • Alarm Listenize Ekleyin
Şimdi sipariş verirseniz bu gün kargoda.
 • Stok Kodu: PA5X-88
 • Kategori: Profesyonel Keyboard
 • Markalar: Korg
%19İndirim
KDV Dahil
175,855.12TL
Piyasa Fiyatı
218,060.34TL
Tek Çekim Fiyatı
175,855.12TL

Bu ürünü bizden aldığınızda piyasaya oranla tam 1,172.40 TL daha az ödersiniz.

Sepete Ekle Hemen Al
Ürün stoklarımızda bulunmuyor.
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ürün Yorumları
 • Kargo ve Garanti

KORG PA5X 88 TUŞ 

Korg ailesinin en yeni üyesi olan , PA5X 88 Tuş göz alıcı tasarımı , üstün teknik özellikleri , Korg kalitesi ve Tutku Müzik MTT Group güvencesi ile www.tutkumuzik.com.tr ' de...

 

Korg PA5X ,  Kılıf  Hediyesi ve Ücretsiz Kargo avantajlarıyla sizlerle.

Pa5x ile Professional Arranger serisi tamamen yenilendi; yeni sesler, yeni çalışma düzeni ile yepyeni bi deneyim sizleri bekliyor...

Pa5X, aranjör klavyenin tanımını yeniden yazan, KORG Professional Arranger serisinin yeni amiral gemisidir. Son teknoloji ürünü bir ses motoru ve kullanımı kolay, renk odaklı bir kullanıcı arayüzü ile tamamen yeniden tasarlanan Pa5X, bestelemenize ve performansınıza ilham veren şaşırtıcı derecede zengin ve benzersiz bir ses deneyimi sunar!

Korg Pa5X, yeni çalışma düzeni ile tamamına anında erişilebilen binlerce ilham verici Ses ve yüzlerce yeni Ritim ile donatılmıştır. Atanabilir Padler ve Mikser bölümü, Renkli LED düğmeleri ve yüksekliği ayarlanabilen hareketli devasa dokunmatik ekranıyla tamamen yenilenmiş ön paneli, müzik yaparken kontrolün daima elinizde olmasına olanak sağlar. Korg Pa-5X, hem bir canlı performans enstrümanı olarak hem de stüdyoda güçlü bir besteleme aracı olarak öne çıkıyor ve müziğiniz hangi tarzda olursa olsun size ideal sesi sunuyor.


Korg PA5X Temel Özellikler

-Premium Kalite ve Şık Tasarım
-Modern ve kullanımı kolay Kullanıcı Arayüzü
-Etkileyici zenginikte Ses-Motoru: EDS-XP
-Gerçek-Zamanlı Kontroller
-Gelişmiş akor tanıma, ve akor dizilimleriyle dolu bir kütüphane
-Sesler, Ritimler ve Songlar arasında yumuşak geçiş
-Her şeyi mikseyebilen iki cross-fader‘lı Ses oynatıcı: Ritimler’den MIDI dosyalarına, veya MIDI dosyalarından MP3 dosyalarına, veya Ritimlerden Ritimlere (Pa5X’e özel)
-Her Ses Oynatıcı şarkı sözlerini ve notaları gösterir
-Kendi Ritimlerinizi ve Şarkılarınızı oluşturun
-Her zaman yanınızda olan bir müzik kütüphanesi, SongBook
-Eksiksiz bir ses kütüphanesi
-Insert, master, final ve mastering efektlerine sahip dahili mikser
-Her biri ayrı ayrı efektlendirilebilen özel Mikrofon ve Gitar girişleri
-MIDI, USB, HDMI, Audio Giriş ve Çıkışı, Pedal bağlantıları
-Standard Dosya Formatları
-Opsiyonel yüksek-kalite aksesuarlar

 

Premium Kalite ve Şık Tasarım

Pa5X, sağlam bir alüminyum gövde ve hakiki ahşap yan panellere sahip, şık bir görünüm için zarafet ve dayanıklılık beraber düşünülerek tasarlanmıştır. Pa5X'teki tuş takımları, her çalım esnasında otantik bir his ve tam ifade kontrolü sağlar. 88 tuşlu model ağırlıklı tuşe ile gerçek piyano benzeri bir hisse sahipken 76 ve 61 tuşlu versiyonlar daha hafif tuşeli yarı ağırlıklı tuşlara sahiptir. Tüm tuş takımları, daha doğru bir ifade vermek için aftertouch özelliği içerir.

 

Modern ve kullanımı kolay Kullanıcı Arayüzü

Pa5X'in merkezinde, tamamen yeniden tasarlanmış bir GUI (grafik kullanıcı arayüzü) görüntüleyen 8” yüksekliği ayarlanabilen hareketli büyük bir dokunmatik ekran bulunur. Bu büyük ekran sayesinde, Pa5X'in tüm özellikleri ve sesleri, ev ve stüdyo müzisyenleri ile canlı performans sanatçıları için kolayca erişilebilir hale gelir. Ekrandaki renkler, kontrol panelindeki programlanabilir LED düğmelerde kullanılan renklerle eşleştirilir. Bu renk odaklı yeni arayüz, müziğinize de renk katarak Pa5X'te kolayca gezinmenizi sağlar!

 

Etkileyici zenginikte Ses-Motoru: EDS-XP 

KORG Professional Arranger Serisi, müzisyenlere besteleme ve müzik icra etme konusunda ilham veren ses motorlarına sahip, güçlü müziksel ifadeleriyle bir endüstri standardı olmuştur. Pa5X, yeni gelişmiş donanımı ve güçlü işletim sistemi ile Pa4X'te kullanılan teknolojiyi temel alan ve Pa5X'teki sesleri bir üst düzeye taşıyan EDS-XP (Enhanced Definition Synthesis – Expanded) ses motorunu sunar. 24 stereo Osilatör ve 160 polifonili sesi, çeşitli müzik aletlerini ve müzik türlerini kapsayan binlerce yüksek kaliteli sesin güç kaynağıdır. EDS-XP ses motoru ayrıca Round-Robin davul ve perküsyon performansı, Pürüzsüz Ses Geçişi, Sound-Controller 3 özelliği ve daha fazlası gibi pek çok son teknoloji ürünü yeni özellikler sunar. Bu sayede, yalnızca Pa5X'te bulunan eşi benzeri görülmemiş bir ses gerçekçiliği ve ifade biçimi sağlar.

 

Gerçek-zamanlı Kontroller

Pa5X, 9 butonlu ve 9 sürgülü tamamen programlanabilir bir kontrol bölümüne sahiptir. Mikser ses seviyesi ayarlarından drawbar ayarlarına, mikrofon sesinini mute’lamadan bas inversion‘a, şarkı sözü kaydırma komutlarına ve daha da fazlasını içeren herhangi bir görevi atayabilirsiniz. Atanan özellik, ekranda yardımcı bir şerit olarak gösterilir, böylece ana ekrandan farklı bir sayfada olsanız bile parmaklarınızın ucunda ne olduğunu her zaman bilirsiniz.

Etkileyici bir gerçek-zamanlı performans için çok sayıda atanabilir kontroller ve müzik enstrümanlarının sesinde çok fazla ayrıntı sağlayan Korg'un DNC (Tanımlanmış Nüans Kontrolü) özelliği mevcuttur. Faderlar, switchler, gerçek zamanlı kontrollerin gerçek ve sanal matrisleri, joystick ve ribbon kontrol, sesin herhangi bir parametresini modüle etmek için atanabilir. Bu sayede, Pa5x'te çaldığınız enstrümanların en ince nüansları ve artikülasyonlarının hassas kontrolünü sağlar.

 

Gelişmiş akor tanıma, ve akor dizilimleriyle dolu bir kütüphane

Pa5X'in en gelişmiş akor tanıma sistemi, en iyi modern caz piyanistlerinin çalma tarzları örnek alınarak hazırlanmış bir Uzman modu içerir. Bu akor tanıma sistemi istenildiği kadar basite veya gelişmişe ayarlanabilir, hatta akorları tek parmağınızla çalmanıza bile imkan sağlar!

Otomatik armonizasyon, bir akor sequencer ve gelişmiş bir akor tanıma motoru ile Pa5X, müziğin türü ne olursa olsun zengin müzik aranjmanları yaratmanız için size araçlar sunar.

 

Sesler, Ritimler ve Songlar arasında yumuşak geçiş

Pa5X‘de, Sesler, Ritimler ve Songlar arasında kesintisiz geçişlere izin veren Smooth Sound Transition (SST) teknolojisi vardır. Farklı bir öğe seçtiğinizde, ses, efektler ve sekanslar çalmaya devam edecek, bir sonraki sekans veya nota başlamak için hazır olana kadar doğal olarak sönümlenerek kesintisiz ve gerçekçi bir performans sağlayacaktır.

 

Son Teknoloji Dual Crossfade‘li Oynatıcılar

Pa5X, iki adet yerleşik Oynatıcı* sayesinde mümkün olan, iki Ritimi, MIDI dosyasını veya MP3 dosyasını aynı anda ve herhangi bir kombinasyonda çalabilir. Bu iki Oynatıcı, kullanışlı bir crossfader ile karıştırılabilir veya bir şarkı çalmayı beklerken diğer bir şarkıyı çalmak için kullanılabilir. Bu arada, Pa5X'in ses motoru, bu geçişlerin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için güç, efekt işleme ve polifoni sunar.

*KORG’a özel XDS Crossfade Dual Sequencer/Player

Sözler, Akorlar, Notalar ve İşaretleyici, Pa5X'in geniş dahili ekranında veya HDMI bağlantı noktası ile bağlandığında harici bir ekranda açıkça gösterilebilir. Çeşitli Şarkı Sözü formatları desteklenir ve hatta bir MIDI Şarkısından otomatik olarak notalarını oluşturabilirsiniz. İşaretleyiciler, Ritim Öğesi düğmelerini kullanarak bir şarkıda hızlıca gezinmeye izin vererek, çalışırken, prova yaparken veya canlı performans sergilerken tekrarlamak istediğiniz bir pasaja kolayca geri dönmenize olanak tanır.

 

Ritim ve Song oluşturma

Kendi Ritimlerinizi oluşturabilir, MIDI ve MP3 Şarkılarınızı kaydedebilirsiniz. Dahil edilen düzenleme özellikleri, kaydedilen her bir event‘in ayrıntılı olarak düzenlenmesine izin verir. Gelişmiş bir transpozisyon tablosu, sequence’leri çaldığınız akora göre uyarlar.

Tam özellikli bir Sequencer kullanarak bir MIDI Şarkısı kaydedebilirsiniz. Daha da kolayı, sadece söylediğinizi ve çaldığınızı (MP3 Şarkıları dahil) bir MP3 dosyası olarak kaydedin ve istediğiniz yerde dinleyin.

 

SongBook: Her zaman yanınızda olan bir müzik kütüphanesi

Songlar ve Ritimler, veritabanına benzer girdileri bir tablet üzerindeki harici nota okuyucularıyla kolayca senkronize edilebilen dahili SongBook'a kaydedilebilir. Bu sayede Pa5X'inizi kontrol etmek için dijital bir müzik kitabı kullanabilirsiniz.

Müzik veritabanındaki şarkılar, canlı performanslar sırasında tüm müzik kaynaklarının bir kerede kolayca işlenmesi için her biri bir show‘a, bir şarkıcıya veya bir müzik tarzına göre ayrılmış Set Listlere kaydedilebilir. SongBook'tan bir şarkı seçerken, gerekli Sesleri, Ritimi, Şarkıyı, efektleri ve hatta bir akor dizisini de hemen alırsınız.

 

Eksiksiz bir Ses Kütüphanesi

Dahili sesler, ultra gerçekçi akustik enstrümanlardan, elektrikli eski klavyelere, synth klasiklerine kadar ve hatta oyun, medya, video ve sinema prodüksiyonu için fantazi seslerinin ve özel efektlerin de eklenmesiyle oldukça geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Çeşitli çağlardan ve dünya kültürlerinden enstrümanları da dahil ettik ve kendi seslerinizi eklemeniz için de bolca yer bıraktık.

Ünlü SV-2 Stage Vintage Piyanomuzdan gelen sesleri içeren akustik ve elektrikli piyanolardan özenle seçilmiş sesler, özellikle çekiç hareketli 88-tuş versiyonu için uygundur. Ayrıca amiral gemisi synth workstationlarımızdan özel olarak seçilmiş sesleri de ekledik: Kronos ve Nautilus.

Yeni Drawbar Organ bölümü, Pa5X'in ana panelindeki fiziksel sürgülere ve düğmelere dayanan gerçekçi bir kontrol yüzeyine sahiptir. Efsanevi KORG CX-3 Combo Organ'dan türetilen yeni efektler de dahildir.

Yeni Drum Kitler, gerçekçiliği artırmak için round-robin‘e dayalı yeni bir teknoloji kullanılarak kaydedildi. Hiçbir davul vuruşu birbirine eşit değildir, bu da orijinal bir davul performansıyla sonuçlanır.

Dahil edilen çok sayıda sese ek olarak, dahili bir sampler ile yeni Sesler, Drum Kitler ve Ses Loopları oluşturabilirsiniz. Kendi seslerinizi kaydedin veya AIFF, WAV ve SF2 gibi standart dosya formatlarından içe aktarın. Dahili sample düzenleyici, sample‘larınıza ayrıntılı bir şekilde ince ayar yapmanıza ve hatta bir ses loop‘unu vurmalı bir sete dönüştürmenize olanak tanır.

 

Kapsamlı Efekt Processing ile Sezgisel Mikser Bölümü

Pa5X'teki sesler, iki Oynatıcı'nın her biri için 10'a kadar Insert FX, 3 Master FX ve 1 Finalizer ile ayrıntılı bir profesyonel stüdyo kalitesindeki efektler zinciri tarafından işlenir. Klavye Setleri en fazla 3 Insert ve 3 Master FX kullanabilir.

Final mastering efektleri, Pa5X'in ses çıkışlarına son adım olarak uygulanır ve bu işlem ile, harmanlanan ve üretilen işlenmiş bir ses ile sonuçlanır. Bu efekt işleme şekli, KORG'un stüdyo mastering efektlerinde dünya referansı olan Waves Audio® ile uzun vadeli işbirliğinin bir sonucudur.

 

Her biri ayrı ayrı efektlendirilebilen özel Mikrofon ve Gitar girişleri

Pa5X'in ayrı ses girişlerine aynı anda bir mikrofon ve bir gitar bağlanabilir. KORG'un vokal armonizasyon teknolojisi ve gitar efektleri işleme konusundaki kapsamlı deneyimi sayesinde, bu girişlerin her birine özel dahili efektler verme opsiyonu sağlayarak onu bir adım öne çıkıyor.

Vokal sesi işleme teknolojisinde 30 yıllık deneyime sahip bir şirket olan Shift Audio ile birlikte çalışmaktan gurur duyuyoruz. Shift Audio'nun kurucuları, vokal sesi işleme ürünlerinde uzmanlaşan endüstri lideri bir şirketten geldiler. Yeni nesil vokal sesi işleme algoritmaları Pa5X'te kullanılan son teknolojide çalışmak üzere optimize edildi.

Sonuç olarak, size kendi yaptığınız müziğinizin çevresinde gerçek bir vokal grubu hissi veren inanılmaz gerçekçi dört sesli armoniler sunar. Ayrıca, birçok modern müzikte bulunan performans ve sesi sunan Pa5X'teki yeni Auto Pitch özelliğinin de keyfine varacaksınız.

Ayrı gitar girişi tamamen bağımsızdır ve hatta kendi gain kontrolüne sahiptir. Gitar efektleri, gitar sesini ve performansınızı geliştirmek için eski tip pedal ve amfi simülatörlerini içerir. 4 adede kadar insert efektinden oluşan önceden tanımlanmış birçok gitar preset ayarı vardır ve ayrıca kullanıcı efektleri için preset ayarı oluşturmak ve kaydetmek kolaydır. Bu yeni güçlü gitar efektleri, tüm efektler ve efekt ayarları Pa5X tarafından yapıldığından, gitaristinizin canlı performansını çok daha kolay hale getiriyor.
 
Her SongBook girişine, kolay ve hızlı bir müzik performansı sağlayan bir vokal ve bir gitar preset ayarı atanabilir.

 

MIDI, USB, HDMI, Audio In ve Out, Pedal Bağlantıları

Pa5X ses, kontrol ve depolama için pek çok bağlantı noktası sunar. Kontroller veya depolama aygıtları için MIDI ve USB, harici bir ekran için HDMI, diğer klavyeler için XLR, jak ve mini jak ses bağlantıları, kondansatör ve dinamik mikrofonlar, gitarlar ve bas gitarlar, akıllı telefonlar ve tabletler veya enstrümanınızı bağlamak için dengeli çıkışlar aracılığıyla aktif hoparlörler veya PA sistemleri için olan bağlantıları kullanabilirsiniz. Sesleri ayrı ayrı işlemek için dört ayrı line çıkışı mevcuttur.
Üç pedal girişi, tercih ettiğiniz damper pedalını (yarım pedal destekli), footswitch pedalını, volume ve expression pedallarını bağlamanıza olanak tanır. Halihazırda sahip olduklarınızı kullanabilir veya isteğe bağlı olarakk aksesuar yelpazemizden seçim yapabilirsiniz.
 

Standart Dosya Formatları

Şarkılar için MIDI veya MP3, sample‘lar için WAV, AIFF ve SF2 gibi standart dosya biçimlerinin kullanılması, dosya alışverişinde olanaklarınızı genişletir. MIDI ve USB bağlantı noktaları, Pa5X'in herhangi bir harici depolama aygıtına, kişisel bilgisayara, akıllı telefona, tablete veya harici kontroller‘a bağlanmasına izin verir. HDMI bağlantısı, birçok modern monitör ve kulüp video devresi ile uyumludur ve Pa5X'in stüdyo veya sahne kurulumunuzun merkezi olarak hizmet etmesine olanak tanır!

 

Opsiyonel Yüksek-Kaliteli Aksesuarlar

Opsiyonel modern ve şık ST-SV1-BK standı, Pa5X'i sahnede performans sergilerken sağlam tutar ve zarif tasarımı sayesinde evinize kurulduğunda şık bir mobilya olarak da görünür.

Pa5X, kablolar olmadan doğrudan Pa5X'e kolayca bağlanmak için özel olarak tasarlanmış bir hoparlör sistemi olan KORG PaAS Amfi Sistemi ile uyumludur. Bu sayede, geceleri prova yapmak için en düşük ses seviyelerinde bile en iyi ses kalitesiyle dinlemenizi sağlar. Basitçe yerine takın ve çalın!
 

Son Sözler

Pa5X, şimdiye kadar üretilmiş en cezbedici, güçlü ve kullanımı kolay Profesyonel Aranjördür ve bu son teknoloji yeni platformda keşfedilecek çok daha fazlası vardır. Pa5X'in yeni ses kataloğu, işletim sistemi, modern navigasyon ve özellik setinin benzersiz kombinasyonu, performansınızı tamamen yeni bir seviyeye taşımaya hazır.
 
KORG Pa5X ile yeni nesil bir aranjör klavyeyi keşfedin ve ilham alın! 

 

Korg PA5x Teknik Özellikler

Klavye
Pa5X 61: 61 tuş (C2 – C7) Aftertouch özellikli yarı-ağırlıklı klavye
Pa5X 76: 76 tuş (E1 – G7) Aftertouch özellikli yarı-ağırlıklı klavye
Pa5X 88: 88 tuş (A0 – C8) Aftertouch özellikli tam-ağırlıklı(Hammer Action) klavye
 

Gövde
Alüminyum gövde ve ahşap yan paneller
 

İşletim Sistemi
Güncellenebilir İşletim Sistemi
 

Ses Üretici
EDS-XP (Enhanced Definition Synthesis-Expanded)
Rezonans ayarlı Multimode filtreler, Her kanal için 3-bant EQ
 

Polifoni
160 Ses, 160 Osilatör
 

Efektler
Klavye Kanalları: 3 Insert Efekt; 3 Master Efekt
Ritim/Song: 10 Insert Efekt; 3 Master Efekt
Master EQ ve Songlar ve Ritimler için Finalizer
Final Mastering Efektleri: Waves | MaxxAudio® Suite
 

Shift Audio tarafından Mikrofon Prosesör Teknolojisi
Mikrofon Setup: Compressor, EQ, Gate
Dört-bölümlü Harmonizer, Doubler, Filter, Modulation, Delay, Reverb, AutoPitch
 

Gitar Prosessörü
Gitar rack (4 efekt-slotu) stompbox ve amfi simulasyonu
 

Sesler / Drum Kitler
Fabrika:  Fabrika tanımlı 2,200’den fazla Ses
Damper/Gövde Rezonanslı Beş multilayer Stereo Akustik Piyano, GM/XG Sound Setleri, Ambians Davulları ve Round Robin-merkezli Drum Kitler de dahil olmak üzere 130‘dan fazla Davul Kiti.
Kullanıcı Bölümü:  768 Ses, 384 Drum Kit
Dijital Sürgüler: 9 Footage, Percussion, Key On/Off, Leakage, Vibrato/Chorus, Amfi Simulatörlü Rotary Hoparlörleri
Doğal Ambians Davul Sesleri, Round Robin özellikleri
Tanımlı Nüans Kontrol (DNC) Teknolojisi 
Hızlı ve Full Ses Düzenleme, Davul Ailesi ve Full Drum Kit Düzenleme
 

Sampling
Kullanıcı PCM Sample Hafızası: 4 GB data kapasitesi, compresslendiğinde 8 GB linear dataya eşdeğer
KORG, WAV, AIFF ve SoundFont™ formatları yüklenebilir 
KORG, WAV ve AIFF formatları kaydedebilir
Full Edit, Time Slice, Sampling özellikleri
 

Klavye Setleri
Fabrika: Serbestçe programlanabilir 500’den fazla Fabrika tanımlı Klavye Seti
Dört Klavye Sesini kombine edebilir, artı olarak da efektler ve ayarlar eklenebilir
Ön panel butonları ile kütüphaneye erişim
“My Setting” özel Klavye Seti
 

Oynatıcılar
Patentli X-Fader Balans kontrollü XDS Crossfade Dual Player
Songlar ve/veya Ritimler arasında Crossfade geçişi
 

Ritimler
Fabrika: Tamamen programlanabilir 600’den fazla Fabrika tanımlı Ritim 
Sekiz Ritim Kanalı, Ritim başına 4 Klavye Seti ve 4 Pad; Programlanabilir Sesler, Efektler ve Ritim parametreleri
Gitar Modu 2, Paralel ve Sabit NTT (Nota Transpozisyon Tablosu)
Ritim Kaydetme ve Event Düzenleme
Ritim Elementleri: 3 Intro, 4 Varyasyon, 4 Fill, 1 Break, 3 Ending
Ritim Kontrolleri: Play/Stop, Synchro Start, Synchro Stop, Tap Tempo/Reset, Auto Fill, Memory, Bass Inversion, Manual Bass, Bass & Lower Backing, Drum & Bass, Ritim Kanallarına Özel Mute, Style to Keyboard Set Set
 

Akor Sequencer
Fabrika: 200’den fazla Fabrika tanımlı Akor Sequence‘ı
Akor Sequence Kaydedici/Oynatıcı
Akor Sequence‘lar Ritim ve SongBook Entry‘lere kayıt edilebilir
 

Songlar
Patentli X-Fader Balans kontrollü XDS Crossfade Dual Player
Desteklenen formatlar: MID, KAR, MP3 + Lyrics, MP3+G
Sözler, Notalar, ve Akor datası ekranda, veya harici bir video monitörde görüntülenebilir 
Add, Delete, Edit, Loop ve AutoScroll özellikli markerlar
Jukebox özelliği 
Full-Özellikli, 16-track Sequencer, Song Edit
 

MP3 Oynatıcı / Kaydedici
Çift MP3 Oynatıcı ve MP3 Kaydedici
Ritimler, MIDI Songlar, MP3 Songlar, Keyboard Sesleri, Padler, Matrix, Mikrofon, Gitar, Efektler de dahil olmak üzere MP3 dosyası kaydeder
Transpoze (+6/-5 yarım ton), Tempo Değişimi (±30%)
Vokal Silici
 

SongBook
Ritimler, MIDI Song’lar (MID ve KAR doosyaları), Sanatçı ve Tür tagleri ile MP3 Song’lar temel alınarak tamamen programlanabilen müzik veri tabanı
Filtreleme ve sıralama özellikleri
Kullanıcı Tanımlamalı Set Listler
 

Uyumluluk
Legacy Pa-Serisi modelleri: Ritimler, Klavye Setleri (Performanslar), Sesler (Programlar), Songlar, Padler
 

Padler
Fabrika: 400’den fazla Pad
Dört Atanabilir Pad + Stop Butonları
Pad Kayıt özelliği
 

Kontrol Bölümü
9 Atanabilirr Slider, 9 Atanabilir Buton, Strip Display; 4 Preset + 1 Kullanıcı ayarı
 

Matrix Bölümü
16 Matrix Pad, 4 Preset butonu
 

Ritim/Song Kontrolleri
Play/Stop, Go To Start, Style Select, Song Select, Xfader, Tempo +/-, Tempo Lock, Tap Tempo/Reset, Synchro Start, Synchro Stop, Fade In/Out, Chord Scan (Lower, Upper), Chord Sequence, Memory, AutoFill
 

Genel Kontroller
Master Volume, Octave Transpose, Master Transpose, Dial, Up/+, Down/-, Joystick (Pitch + Modulation), Ribbon, 3 Assignable Switches, Search, Shift, Keyboard Sounds On/Off, Split, Ensemble, Rec/Edit, Menu, Exit
 

Scale Kontrolleri
Ekran-üzerinde Quarter Tone ve Arabic Scale, Klavye Setlerinde kaydedilebilir; Presetler herhangi bir buton veya footswitch’e atanabilir
 

Kontrol Girişleri
Damper Pedal; opsiyonel KORG DS-1H pedal ile yarı-pedal destekler
2 Atanabilir Pedal/Footswitch
 

Ses Girişleri
Mic: Gain kontrollü ve Phantom Power‘lı (Combo XLR, balanslı) mono
Gitar: Gain kontrollü mono (1/4" jack, balanssız)
Line 1: Left/Right (1/4" jack, balanslı)
Line 2: Stereo (1/8" mini-jack, balanssız)
 

Ses Çıkışları
Line: Main Left/Right, Ayrı Çıkışlar 1/2/3/4 (1/4" jacks, balanced)
Kulaklık (1/4" jack)
 

Video Çıkışı

HDMI bağlantısı
 

MIDI
IN, OUT, THRU standart MIDI bağlantısı
USB’den MIDI‘ye, USB Aygıtı port bağlantısı ile
16 Kullanıcı-ayarlı MIDI Preseti
 

USB
A Tipi (Host 3.0, depolama aygıtları ve kontroller‘lar için): 1 ön, 2 arka  
B Tipi (Device 2.0, kişisel bilgisayarlar ve tabletler için): 1 arka
 

Depolama
Dahili Kapasite: 1 GB
Micro SD Card (dahil değildir): Plastik korumalı arka-panel slotu
USB Flash Drive (dahil değildir): USB Host portlarıyla kullanılabilir
 

Ekran
8” Wide kapasitif renkli TouchView™ TFT ekran, 800 x 600 çözünürlük
 

Zaman
Dahili Sistem Saati
 

Güç Tüketimi
100-240 Volt, 50/60 Hz
< 0.2 Watt standby modunda / 20 Watt normal / 45 Watt PaAS takılı durumda
 

Boyutları (E x D x Y) (nota sehpası hariç, ekran en alt konumda)
Pa5X-88: 1,262.0 x 396.4 x 146.0 mm / 49.68” x 15.60” x 5.74”
Pa5X-76: 1,233.1 x 374.3 x 126.8 mm / 48.54” x 14.73” x 4.99”
Pa5X-61: 1,021.1 x 374.3 x 126.8 mm / 40.20” x 14.73” x 4.99”
PaAS (opsiyonel): 980 x 180 x 140 mm / 38.58” x 7.08” x 5.51”
 

Ağırlık
Pa5X-88: 20.1 kg / 44.31 lbs
Pa5X-76: 17.4 kg / 38.36 lbs
Pa5X-61: 15.1 kg / 33.29 lbs
PaAS (opsiyonel): 5.70 kg / 12.56 lbs
 

Aksesuarlar
AC Güç Kablosu, Nota Sehpası, Hızlı Kullanım Kılavuzu
 

Opsiyonlar
PaAS Amplification System
ST-SV1-BK Keyboard Stand
EXP-2 Foot Controller
XVP-20 Expression/Volume Pedal
DS-1H Damper Pedal (supports half-pedaling)
PS-1 Pedal Switch
PS-3 Pedal Switch
VOX V860 Volume Pedal

ÜRÜN TAKSİT VE ÖDEME SEÇENEKLERİ

ÜRÜN YORUMLARI

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

KARGO VE İADE ŞARTLARI

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır. Tüm Alışverişlerinizde Kredi Kartlarınıza Taksitle Ödeme İmkanları !! Üstelik Fırsat Ürünlerinde Peşin Fiyatına 9 Aya Varan Taksit Ve Ücretsiz Kargo !

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Bu Ürünlerde İlginizi Çekebilir.


İncilipınar mah. Sabahat Göğüş cad. no 3/B Şehitkamil/Gaziantep

0342 232 8115
bilgi@tutkumuzik.com.tr
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
  Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.