Piyanolar » Digital Pianolar

YAMAHA N3X AVANTGRAND DİJİTAL KUYRUKLU PİYANO (PARLAK SİYAH)

SOSYAL PAYLAŞIM

ÜRÜN İŞLEMLERİ

 • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
 • Fiyat Düşünce Bana Bildir
 • Alarm Listenize Ekleyin
Şimdi sipariş verirseniz bu gün kargoda.
 • Stok Kodu: N3X
 • Kategori: Digital Pianolar
 • Markalar: Yamaha
%17İndirim
KDV Dahil
235,000.00TL
Piyasa Fiyatı
282,500.00TL
Tek Çekim Fiyatı
235,000.00TL

Bu ürünü bizden aldığınızda piyasaya oranla tam 47,500.00 TL daha az ödersiniz.

Sepete Ekle Hemen Al
Ürün stoklarımızda bulunmuyor.
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ürün Yorumları
 • Kargo ve Garanti

YAMAHA N3X AVANTGRAND DİJİTAL KUYRUKLU PİYANO ( Parlak Siyah )

Yamaha Dijital Piyanolar , Yamaha kalitesi ve Tutku Müzik güvencesi ile sizlerle.
Yamaha Piyanolar Tabure , Kulaklık ve Ücretsiz Kargo ile siz değerli kullanıcılara sunulmuştur.

Akustik tahminler ile hareket etmeyen bir hibrit piyano, Avantgrand gerçek akustik aksiyon sunar.
5000 üzerinde orjinal Yamaha aksiyon bileşeni gerçek bir akustik tecrübesi sunuyor. 
Gerçek aksiyon ve Tactile Response teknolojisi , akustik piyanonun doğal titreşimini yeniden yaratıyor, piyano ve piyanist arasında hızlı bir bağ kuruyor.

***Bu İçerik Tutku Müzik Tarafından Hazırlanmıştır. ****Tutku Müzik ****Tutku Müzik****Tutku Müzik****

AvantGrand iki efsanevi kuyruklu konser piyanosunu ( Yamaha CFX ve Bösendorfer Imperial ) bir hibrit piyanoda barındırır. (Yamaha N3x ve Yamaha NU1X )
Her piyano müseccel Yamaha'nın Spatial Acoustic Sampling yöntemi ile titizlikle örneklenmiştir.
Yenilikçi Dörtlü hoparlör sistemi, örnekleme yöntemi ile senkronize olarak daha dikkate değer ve çok boyutlu bir ton üretiyor.

Yamaha tasarım yaklaşımı Performans , Verim ve Değerler üzerine kurulmuştur.
AvantGrand'ın dinamik dış hatları estetikten daha fazlasını ifade ediyor ; rezonansı, ton temizliğini ve çıkışı yükselten bir amaca hizmet ediyor.

Güzel ve büyüleyici Yamaha AvantGrand Serisi on yıl önce müzik dünyasını sonsuza kadar değiştirdi ve müzikal ifade için her zamankinden de fazla olanak sağladı. Gerçek piyano mekaniği ile en son teknoloji dijital ses üretimini eşsiz bir biçimde birleştirebilmesi, bu enstrümanı kısa bir süre içinde hem piyanistlerin hem de dünya genelindeki müzik tutkunlarının tercihi haline getirdi.

Zarif AvantGrand Serisi, uluslararası alanda her tür etkinlik ve müzik türü için yüksek kaliteli piyanoların ardından en çok rağbet gören ürün oldu – etkileyici karakteri tek bir enstrümanda arayan sahneler, kurumlar ve evler için mutlak hassasiyet, saf çalım keyfi ve yenliğin birleşimi.

***Bu İçerik Tutku Müzik Tarafından Hazırlanmıştır. ****Tutku Müzik ****Tutku Müzik****Tutku Müzik****

Yamaha N3X Özellikleri

Bu çarpıcı ve zarif enstrümandan daha önce hiç sahip olmadığınız bir piyano sesini hissedin ve deneyimleyin

Dokunma, pedal hissi, yankılanma ve rezonans - tüm metrikler tarafından, N3X en ayrımcı piyanistin bile taleplerini karşılar veya aşar. N3X, son derece duyarlı ve doğal bir oyun deneyimi sağlamak için özel bir örnek seti kullanır. Parlak, pürüzsüz ve dinamik  bu nihai AvantGrand.

N3X
Dokunma, pedal hissi, yankılanma ve rezonans - tüm metrikler tarafından, N3X en ayrımcı piyanistin bile taleplerini karşılar veya aşar.

Ivorite® ile Uzmanlaşmış Piyano Aksiyonu
Mekansal Akustik Örnekleme
Yamaha CFX ve Bösendorfer Imperial'dan dört kanalda ses örneklendi
Yamaha CFX Binaural örnekleme
48 ses artı 480 XG ses
Mekansal Akustik Hoparlör Sistemi
Soundboard Rezonatör
Dokunsal Tepki Sistemi
İhtisas Kuyruklu Piyano Pedalı
USB Ses Kayıt Cihazı
XLR jak çıkışları

***Bu İçerik Tutku Müzik Tarafından Hazırlanmıştır. ****Tutku Müzik ****Tutku Müzik****Tutku Müzik****

Otantik bir akustik eylemin tepkisini ve hissini yaşayın

Kendinizi müzikal olarak ifade etmek için enstrümanınızla fiziksel bir bağ kurmanız gerekir. AvantGrand serisi durumunda, tuşlarla başlar. Doğal fildişi gibi görünen ve hissedilen Ivorite® tuş takımları sayesinde rahat bir dokunuşla gerçek ahşap tuşlar. Ardından AvantGrand serisinin Yamaha’nın saygın konser piyanosundan miras aldığı çok önemli anahtar eylem geliyor. Parmaklarınızın altında aynı hassas ağırlık ve tepki verme duygusunu, aynı ifade kapsamını hissedersiniz. Performansınızın her nüansını yakalamak için Yamaha, eylemin hissini veya performansını hiçbir şekilde etkilemeyen temassız bir optik sensör sistemi kullanır. Her tuşun altında, o tuşa basıldığı hızı ve derinliği yakalayan sürekli bir optik sensör bulunur. Her bir çekiç gövdesine tutturulmuş ek bir optik sensör, çekicinin sanal “tellere” çarpan zamanlamasını ve gücünü ölçer. Bu bilgi anında güzel ve özgün bir ses üretimine dönüştürülür. Ne kadar çok çalarsanız, piyano ile daha çok kendinizi bulursunuz.

İki dünya standartlarında kuyruklu piyano bir arada

Piyano tonunu değerlendirmek söz konusu olduğunda, çoğu kişisel zevkinize bağlıdır. İstediğiniz ton paletini elde etmenize yardımcı olmak için Yamaha, her biri bir müzik parçası aracılığıyla ifade etmek istediğiniz duyguyu iletmek için kendine özgü karakteri olan iki dünya standartlarında kuyruklu piyano seçeneği sunar. Yeni AvantGrand N3X üzerindeki bir düğmeye dokunarak, Yamaha CFX konser büyüklüğünden veya Bösendorfer Imperial'dan örneklenen otantik sesleri tercih edebilirsiniz. Yamaha’nın en büyük kuyruklu piyanosu olarak görkemli CFX, parlak notalardan güçlü bas tonlarına kadar geniş bir ton renk paletine sahiptir. Bu arada efsanevi Bösendorfer, sıcak ve ince Viyana tonuyla ünlüdür. Her iki durumda da, AvantGrand N3X'in gerçekçi sesleri, etkileyici hayal gücünüzün dış alanlarını keşfetmenizi sağlar.

***Bu İçerik Tutku Müzik Tarafından Hazırlanmıştır. ****Tutku Müzik ****Tutku Müzik****Tutku Müzik****

Sonik spektrumun geliştirilmesi

AvantGrand serisi, akustik kuyruklu piyanonun sesini yeniden üretmek için benzersiz bir yaklaşım benimser. Özel olarak seçilmiş bir tam konser büyüklüğünden orijinal kaynak sesleri yakalarken, Yamaha teknisyenleri ses tahtasında dört farklı konumdan örnek aldı: sol, sağ, orta ve arka. Geleneksel sol ve sağ kanal (stereo) kaydına kıyasla, bu olağanüstü derecede zengin ve otantik sonuçlar verdi. Bu dört kanallı kaynak sesten en iyi şekilde yararlanmak için AvantGrand piyanolarında, AvantGrand piyanolarının orijinal enstrümanların sadık üç boyutlu rekreasyonlarını sunmasını sağlayan dört noktalı bir hoparlör yapılandırması olan Yamaha’nın Mekansal Akustik Hoparlör Sistemi kullanılır. N3X için, hoparlör yerleşimi kaynak piyanodaki dört kayıt konumunu yansıtır.

Rezonans sağlayan dijital teknoloji

Dört kanallı Mekansal Akustik Hoparlör Sistemine ek olarak AvantGrand, müzik dinlenmesinin altında bulunan ve enstrümanın genişliğini kapsayan düz panel Soundboard Rezonatöre sahiptir. Bu bileşen, bir akustik kuyruklu piyano çalarken hissettiğiniz ses birikiminin daha ince bir şekilde çoğaltılmasına izin verir. Titreşimleri düz panel ses kartına iletmek için salınımlı bir dönüştürücü kullanarak çalışır ve özellikle üst tuş aralığında belirgin olan gerçekçi bir ses tepkisi verir.

***Bu İçerik Tutku Müzik Tarafından Hazırlanmıştır. ****Tutku Müzik ****Tutku Müzik****Tutku Müzik****

48 voices plus 480 XG voices

Kuyruklu piyanoda, teller ve sesler enstrümanın tüm gövdesinde yankılanır ve dinleyiciyi sesini saran zengin bir yankılanma yaratır. Oynadığınız dizeler sadece titreşmekle kalmaz, diğer dizeler de oynadıklarınıza tepki olarak çalar. Piyano sesinin bu kadar karmaşık ve zengin olmasının bir nedeni de budur.

Bu fenomen, klavinovada, klavyedeki 88 notanın her biri için dizelerin çeşitli durumlarını bir andan diğerine hesaplayarak, hangi tuşlara basıldığı, tuşların çalındığı güç ve pedal zamanlaması gibi piyano çalmanın doğasında bulunan sınırsız sayıda faktör.

 

***Bu İçerik Tutku Müzik Tarafından Hazırlanmıştır. ****Tutku Müzik ****Tutku Müzik****Tutku Müzik****

Duygusal bir yanıt

Akustik bir piyano çalarken tüm enstrüman yankılanır. Bilinçaltında, ayaklarınızdaki pedallardan ve parmaklarınızla klavyeden hissedersiniz. Yamaha’nın Dokunsal Tepki Sisteminin (TRS) yeniden yaratmaya çalıştığı bu ince fiziksel his. Bu dijital teknoloji, kuyruklu piyanodan çıkan doğal titreşimleri iletir ve sizinle enstrüman arasındaki duygusal enerjiyi birleştirir. Kulaklık takıyor olsanız bile, oyun deneyiminin gerçekliğini arttırmak için TRS'yi kullanabilirsiniz.

Kuyruklu piyanoların ince pedal çevirme stilini çoğaltma

 

Kuyruklu piyano pedalına bastığınızda, farklı aşamalar fark edersiniz. İlk önce dokunuşa hafif, seyahat boyunca kısmen daha sıkı ve daha sonra ittiğinizde daha hafif. Yetenekli oyuncular, oyunlarında ince bir ifade elde etmek için son derece hassas pedallar kullanarak bu pedal hareketlerinden faydalanırlar. AvantGrand'ı geliştirirken, bir kuyruklu piyanonun pedallarının hislerini mümkün olduğunca sadık bir şekilde yeniden üretmeye başladık. Ortaya çıkan pedallar, nasıl çalınması gerektiği konusunda müzik çalma kapsamı verirken, aynı zamanda çok fazla yarım pedal gerektiren daha izlenimci parçaları çalma duyarlılığı sunar.

***Bu İçerik Tutku Müzik Tarafından Hazırlanmıştır. ****Tutku Müzik ****Tutku Müzik****Tutku Müzik****

USB ses kaydedici

USB'den Cihaza bağlantı noktası, USB flash sürücünüzü bağlamanızı ve yerleşik bir piyano kayıt stüdyosu olarak kullanmanızı sağlar. Performanslarınızı doğrudan USB flash sürücüsüne ses şarkıları olarak kaydedebilirsiniz. Bu şarkılar WAV formatında saklanır, böylece klavyenin yerleşik hoparlör sistemini kullanarak dinleyebilir veya bir bilgisayarda rahatça çalabilir, taşınabilir bir medya aygıtına aktarabilir veya arkadaşlarınızla çevrimiçi paylaşmak için yükleyebilirsiniz.

XLR profesyonel kalitede jak çıkışları

XLR dengeli ses çıkışları, güçlendirilmiş hoparlörlere veya karıştırma konsollarına bağlanmak için profesyonel ve kararlı bir çıkış sağlar.

Yamaha N3X Teknik Özellikleri

  NU1X N3X N2 N1
Cabinet Color Polished Ebony/Polished Brilliant White Polished Ebony Polished Ebony Polished Ebony
Kaplama Polished Polished Polished Polished
Dimensions Width 1,501 mm (59-1/8") 1,481 mm (58-5/16") 1,471 mm (57-15/16") 1,465 mm (57-11/16")
Height 1,024 mm (40-5/16") 1,014 mm (39-15/16") Lid up : 1,734 mm (68-1/4") 1,009 mm (39-3/4") With music rest : 1,181 mm (46-1/2") 995 mm (39-3/16") With music rest : 1,170 mm (46-1/16")
Depth 463 mm (18-1/4") 1,195 mm (47-1/16") 531 mm (20-7/8") 618 mm (24-5/16")
Weight Weight 111 kg (240 lb, 11 oz) 199 kg (438 lb, 12 oz) 142 kg (313 lb, 1oz) 124 kg (273 lb, 6 oz)
Keyboard Number of Keys 88 88 88 88
Key Surfaces - White Acrylic resin Ivorite® Ivorite® Acrylic resin
Touch Sensitivity Hard/Medium/Soft/Fixed Hard/Medium/Soft/Fixed Hard/Medium/Soft/Fixed Hard/Medium/Soft/Fixed
Keyboard Action Specialized Upright Piano Action for NU1X Specialized Grand Piano Action Specialized Grand Piano Action Specialized Grand Piano Action
Tactile Response System (TRS) - Yes Yes -
Pedal Tip GP Responsive Damper Pedal Specialized Grand Piano Pedal - -
Number of Pedals 3 3 3 3
Half Pedal Yes Yes Yes Yes
Functions Damper (with half-pedal effect) , Sostenuto,Soft Damper (with half-pedal effect) , Sostenuto,Soft Damper (with half-pedal effect) , Sostenuto,Soft Damper (with half-pedal effect) , Sostenuto,Soft
Sensor/Driver Hammer Sensors - Non-contact optical fiber Non-contact optical fiber Non-contact optical fiber
Key Sensors Non-contact optical fiber Non-contact optical fiber Non-contact optical fiber Non-contact optical fiber
Key Cover Soft-Close Fallboard Yes Yes Yes Yes
Music Rest Yes Yes Yes Yes
Tone Generation Piano Sound CFX/Bösendorfer Imperial Sampling Spatial Acoustic Sampling Spatial Acoustic Sampling Spatial Acoustic Sampling
Binaural Sampling Yes (CFX Grand Voice only) Yes (CFX Grand Voice only) - -
Key-off Samples Yes Yes - -
Smooth Release Yes Yes - -
VRM Yes Yes - -
Polyphony Number of Polyphony (Max.) 256 256 256 256
Preset Number of Voices 15 10 5 5
Types Reverb Yes Yes Yes Yes
Brilliance - 5 - -
Intelligent Acoustic Control (IAC) Yes Yes - -
Stereophonic Optimizer Yes Yes - -
Preset Number of Preset Songs 50 Classics, 15 voice demo songs 10 preset songs, 10 voice demo songs 10 10
Recording Number of Songs 10 10 1 1
Number of Tracks 1 1 1 1
Data Capacity approx. 550 KB/Song approx. 550 KB/Song 300 KB (approx. 30,000 notes) 300 KB (approx. 30,000 notes)
Recording Function Yes Yes Yes Yes
Compatible Data Format Playback SMF (Format 0, 1) SMF (Format 0, 1) SMF (Format 0, 1) SMF (Format 0, 1)
Recording SMF (Format 0) SMF (Format 0) SMF (Format 0) SMF (Format 0)
Overall Controls Metronome Yes Yes Yes Yes
Tempo Range 5 - 500 5 - 500 5 - 500 5 - 500
Transpose -6 - 0 - +6 -6 - 0 - +6 -6 - 0 - +6 -6 - 0 - +6
Tuning 414.8 – 440.0 – 466.8 Hz (approx. 0.2 Hz increments) 414.8 – 440.0 – 466.8 Hz (approx. 0.2 Hz increments) 414.8 – 440.0 – 466.8 Hz (approx. 0.2 Hz increments) 414.8 – 440.0 – 466.8 Hz (approx. 0.2 Hz increments)
Scale Type 7 types 7 types 7 types 7 types
Audio Recorder/Player Recording Time (max.) 80 minutes/Song 80 minutes/Song - -
Recording WAV (44.1 kHz, 16 bit, stereo) WAV (44.1 kHz, 16 bit, stereo) - -
Playback WAV (44.1 kHz, 16 bit, stereo) WAV (44.1 kHz, 16 bit, stereo) - -
Storage Internal Memory approx. 1.5 MB approx. 1.4 MB - -
External Drives USB Flash Drive USB Flash Drive - -
Connectivity Headphones Standard stereo phone jack (x 2) Standard stereo phone jack (x 2) Standard stereo phone jack (x 2) Standard stereo phone jack (x 2)
MIDI In/Out In/Out In/Out In/Out
AUX IN Stereo Mini Stereo Mini L/L+R, R L/L+R, R
AUX OUT [L/L+R] [R] (Standard stereo phone jack) [L/L+R] [R] (Standard stereo phone jack) [L/L+R] [R] (Standard stereo phone jack) [L/L+R] [R] (Standard stereo phone jack)
OUTPUT - [L] [R] (XLR jack, balanced) - -
USB TO DEVICE Yes Yes Yes Yes
USB TO HOST Yes Yes - -
Auto Power Off Yes Yes - -
Power Supply AC Inlet AC Inlet AC Inlet AC Inlet
Spatial Acoustic Speaker System - Yes Yes Yes
Soundboard Resonator - Yes Yes -
Amplifiers (45 W + 45 W) x 2 80 W x 2 + 45 W x 4 + 35 W x 5 + 25 W x 4 22 W x 10 + 80 W x 2 25 W x 1 + 30 W x 5
Speakers (16 cm + 1.9 cm) x 2 (16 cm + 13 cm + 2.5 cm) x 4 (13 cm + 2.5 cm) x 3 + (8 cm + 2.5 cm) + 16 cm x 2 8 cm x 3 + 13 cm x 2 + 16 cm x 1

 

***Bu İçerik Tutku Müzik Tarafından Hazırlanmıştır. ****Tutku Müzik ****Tutku Müzik****Tutku Müzik****

YAMAHA N3X AVANTGRAND DİJİTAL KUYRUKLU PİYANO (PARLAK SİYAH)

YAMAHA N3X AVANTGRAND DİJİTAL KUYRUKLU PİYANO (PARLAK SİYAH), Tutku Müzik Aletleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Tutku Müzik Aletleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz YAMAHA N3X AVANTGRAND DİJİTAL KUYRUKLU PİYANO (PARLAK SİYAH) tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

YAMAHA N3X AVANTGRAND DİJİTAL KUYRUKLU PİYANO (PARLAK SİYAH)

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0342 232 8115 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

ÜRÜN TAKSİT VE ÖDEME SEÇENEKLERİ

ÜRÜN YORUMLARI

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

KARGO VE İADE ŞARTLARI

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır. Tüm Alışverişlerinizde Kredi Kartlarınıza Taksitle Ödeme İmkanları !! Üstelik Fırsat Ürünlerinde Peşin Fiyatına 9 Aya Varan Taksit Ve Ücretsiz Kargo !

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Bu Ürünlerde İlginizi Çekebilir.


İncilipınar mah. Sabahat Göğüş cad. no 3/B Şehitkamil/Gaziantep

0342 232 8115
bilgi@tutkumuzik.com.tr
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
  Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.